מידע כללי
גודל טקסט      
תיירות
ישובי המועצה
רבנות שומרון
תעשייה
מועצה בחירום
יזכור
פניות ציבור

מידע כללי

פארק תעשיה שחק ממוקם בצפון השומרון, בין גבעות מרהיבות ונוף פסטורלי, סמוך לישובים שקד, חיננית וקציר, היוצרים את ראשי התיבות של שמו.

פארק התעשיה שחק קיים כבר למעלה משמונה שנים ומספק עבודה לכ - 400 עובדים מכל האזור המתגוררים בישובים הקהילתיים בסביבה, באזור נחל עירון, פרדס חנה, עפולה וחדרה.

 

שלב א' של פארק התעשייה שווק במלואו - 400 דונם אשר הוקצו לתעשייה. כיום הפארק פועל להכנת 100 דונם נוספים עקב הביקוש. השלב הבא הוא הכשרה של עוד 500 דונם במתחם הנמצא סמוך למתחם הקיים.

לצד ההצלחה הכלכלית - 11 מפעלים פועלים ו - 12 מפעלים אשר נמצאים בתהליכי קליטה ובניה מתקדמים - חורט על דגלו פארק שחק את השמירה על איכות הסביבה, על מנת לשמור על הסביבה הטבעית בו הוא נמצא. התעשייה המתקיימת בשחק עומדת בתקנים מחמירים ובפיקוח מתמיד, על מנת שלא יהיה זיהם של הקרקע או האויר ושמירה על חזות יפה.

הצלחת הפארק נובעת בעקבות הטיפול הפרטני של מנהלת הפארק ביזמים - עזרה בפתיחת חסמים בירוקרטים וסיוע וליווי היזמים משלב הקליטה וכולל בשלב היצור.

מנהלת פארק שחק בראשות עוז דמארי, פועלת רבות לחיזוק הקהילה בישובים מסביב לפארק ולקליטת תושבים חדשים.

לצד יצירת מקומות תעסוקה חדשים, מקדמים בפארק שחק הטמעת תשתיות חדשות לפארק המפתחות את האזור כמו מערכות חשמל, מים, סיבים אופטים, כבישים ודרכי נגישות. וכן הקמת מרכז שירותים בהשקעה של למעלה מ - 18 מיליום ש"ח אשר יכלול בתוכו חברות כוח אדם, מסעדות וחנויות טכניות.

בנוסף מקיים פארק שחק פעילויות הפנינג שונות לתושבי הסביבה.

לאתר פארק שחק

דרונט בניית אתרים